Boldixil saç çıkarıcı

Boldixil saç çıkarıcı

Boldixil saç çıkarıcı

Boldixil saç çıkarıcı

Boldixil saç çıkarıcı

Boldixil saç çıkarıcı

Boldixil Saç Sakal Bıyık Serumu Boldixil Şampuan

Boldixil şampuan içeriği %100 doğal ve bitkiseldir. Boldixil saç ve sakal çıkarıcı ürün, düzenli ve disiplinli kullanımın ardından kısa süre içerisinde etkisini hissettirmekte olup saç derisini besleyerek yeni saç köklerinin çıkmasını sağlamaktadır. Aynı zaman da saç köklerini güçlendiren Boldixil şampuan, saç çıkarıcı özelliği sayesinde kellik sorununu ortadan kaldırmaktadır. Boldixil şampuan uzmanlar tarafından uzun yıllar boyunca üzerinde yoğun araştırmalar sonucunda elde edilmiştir. Saç, Sakal ve Bıyık Varsa 1-0 Öndesiniz!

2017 yılında satışa çıkarılan Boldixil şampuan, erkek saç bakım ürünleri arasında en çok rağbet gören saç çıkarıcı ürün olmayı başarmıştır. Kalitesi ve etkisi ile pek çok kişi tarafından rağbet gören Boldixil saç çıkarıcı şampuan, gerek kullanıcı yorumları, gerekse sipariş hattına gelen olumlu geri dönüşler ile etkisini kanıtlamaktadır. 

Boldixil Saç Çıkarıcı Şampuan Fiyatları

Boldixil şampuan fiyatları yapılan kampanya dışından herhangi bir nedenle artırılamaz ya da düşürülemez. Boldixil şampuan fiyatları sabit olup orijinal ve hologramlı olması gerekmektedir. 1 adet boldixil şampuan fiyatı şuan da yapılan kampanya ile 39 TL'dir. 3 adet Boldixil saç çıkarıcı şampuan 117 TL, 6 adet Boldixil Şampuan 179 TL'dir.

Uzun yıllar boyunca üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda elde edilen Boldixil şampuan, günümüz de piyasaya sunulan en etkili saç çıkarıcı üründür. Boldixil saç çıkarıcı ürünün herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. İçeriği %100 doğal bitki ve bileşenlerden oluşmaktadır. İçeriğinde %7 Ginseng, %11 Kara Sarımsak, %5 Minoxidil bulunmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgiyi dilerseniz sipariş hattımız ile iletişime geçerek edinebilirsiniz. Boldixil satın almak için sipariş formumuzu doldurmanız ya da numaranızı bırakmanız yeterli olacaktır.

 

Boldixil şampuan, günümüze kadar çıkarılan en iyi saç çıkarıcı üründür. Hem saç hem de sakal ve bıyık serumu olarak kullanılan en iyi saç ve sakal çıkarıcı losyon olan Boldixil şampuan, 2017 yılında çıkarılan en iyi saç çıkarıcı üründür. 

 

kargo